+421 903 531 497 INFO@LPTECH.SK

Pracovné plošiny a stavebné stroje na prenájom

Autoplošiny

Poskytujeme rýchly nonstop prenájom vysokozdvižnej plošiny – autoplošiny pre akékoľvek práce vo výškach. Autoplošina má široké využitie napr. pri montáži reklamných tabúľ, pri spiľovaní stromov, pri maliarskych prácach a podobne

Kĺbové plošiny

Kĺbové plošiny na prenájom sú vynikajúcim pomocníkom pri náročných prácach vo výškach a sťažených podmienkach ťažko dostupných miest no je nutné ich prepravovať nákladným automobilom.

Stĺpové plošiny

Stĺpové plošiny sú ideálnym riešením pre zákazníkov, ktorí vykonávajú údržbárske práce v prevádzkach kde je sťažený prístup pre už  namontovanú technológiu.

Nožnicové plošiny

Nožnicové plošiny sa vyznačujú vysokou nosnosťou. Sú vhodné na montáž a upevnenie ťažkých bremien. Každá nožnicová plošina v našej ponuke je pravidelne servisovaná.

Manipulátory

Teleskopické manipulátory sú kompaktné stroje so širokou škálou použitia. Ak hľadáte pre Vašu stavbu pracovnú plošinu s vysokou nosnosťou, čelný nakladač, paletový vozík alebo stredne veľký žeriav, teleskopický manipulátor je pre Vás to ideálne riešenie.

Plošina - Žeriav

Automobilová zdvíhacia plošina Cela DT 25 Plošina použiteľná aj ako žeriav s nosnosťou 240kg Poskytujeme prenájom vysokozdvižnej montážnej autoplošiny Cela DT 25, ktorá po rýchlom odstránení koša a montáži háku pracuje.